«Локсмайстер» продовжує співпрацю з The Carlson Rezidor Hotel Group

У мережі магазинів з монтажем «Локсмайстер» триває плідна співпраця з всесвітньо відомим готельним оператором The Carlson Rezidor Hotel Group.
Цього разу об’єктом мастерізаціі став чотиризірковий готель Редіссон САС Резорт Алушта ( Radisson SAS Resort ), який розташовується на березі Чорного моря, в самому серці міста.
 

 
Авторизовані специфікатори отримали технічне завдання щодо забезпечення механічного контролю доступу службових, технічних приміщень, а також дверей загального користування понад 200 готельних номерів, де була встановлена майстер-система на основі циліндрів Mul-T-Lock Classic ( мультилок класик ).
 

 
Перевага встановленої механічної системи «Майстер-ключ» для готелю Редіссон САС Резорт – це насамперед зручність: розмежування доступу персоналу до службових, технічних приміщень і до дверей загального доступу.
 
Для максимальної зручності та безпеки пересування по готелю всі входи і виходи обладнали системами антипаніки JPM ( Джіпіем ).
 
Також вперше фахівці «ЛоксМайстер» встановили антипанік іспанського бренду TESA ( теса ).
 
 
Компанія TESA вже більше 5 років є світовим лідером у виробництві пристроїв антипаніки.
 
Таким чином, результат чергового впровадження фахівцями мережі магазинів «ЛоксМайстер» якісних охоронних систем в готелі Редіссон САС Резорт Алушта, підкреслює рівень закладу, серйозність намірів і готовність заради якісного обслуговування клієнтів йти в ногу з часом, забезпечуючи при цьому здоровий і безпечний відпочинок для громадян України і ближнього зарубіжжя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *