ЛоксМайстер® співпрацює з МВС

Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® одним з важливих напрямків своєї діяльності має пропагандистську та просвітницько-профілактичну роботу. Протягом тривалого часу ми робимо усе можливе, аби українські споживачі дізнавалися про види і способи вчинення квартирних крадіжок та засоби, за допомогою яких таким злочинам можна запобігти. Ми прагнемо, аби у кожній оселі знали, що їх безпека залежить від них самих. Саме тому локсмайстри в усіх регіонах України докладають максимум зусиль для інформування громадян про те, як надійно захистити своє майно від крадіїв.

З цією метою львівські локсмайстри об’єднали зусилля з місцевими правоохоронцями. У програмі «Правоохоронець» щосуботи та щонеділі виходять сюжети, у яких спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® разом з міліціантами надають професійні коментарі. Наші спеціалісти розповідають, як запобігти квартирній крадіжці та вберегти майно від протиправних посягань, як правильно обирати продукцію безпеки та хто повинен її встановлювати.

Подивитися ці сюжети ви можете в розділі "Відеорелізи".

Ми вдячні львівським правоохоронцям, які піклуються про безпеку своїх громадян. Разом ми зробимо життя українців безпечнішим!

PS: Сюжет, в якому спеціаліст магазину ЛоксМайстер® Юрій Поспішель надавав коментарі для «Правоохоронця», згодом показали на загальнонаціональному телеканалі ICTV у програмі «Надзвичайні новини». Ми пишаємося нашими локсмайстрами, які завжди готові прийти на допомогу там, де вона потрібна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *