ЛоксМайстер виступив підрядником Radisson Blu Podil

У листопаді у Києві стартував новий проект міжнародного готельного оператора The Carlson Rezidor Hotel Group – 4-зірковий Radisson Blu Podil. Це четвертий в Україні реалізований Rezidor проект з семи запланованих в Україні. Абсолютно нова будівля своїм архітектурним дизайном гармонійно поєдналась із історичною атмосферою старовинної частини міста.
Авторизовані специфікатори магазину ЛоксМайстер на Палладіна взяли участь у комплектації номерного фонду готелю мінібарами швейцарської компанії Minibar Systems (мінібар сістемс). В 164 комфортабельних номерах готелю встановили мінібари моделі PRIMO+ з об’ємом 40-літрів.
 
Крім того, всі загальні зони потребували контролю і розмежування доступу. Зазначена функція була реалізована завдяки надійним виконавчим елементам, таким як електромеханічні замки ABLOY (аблой) та електромагніти YLI (ілі). Контроль над протипожежними дверима евакуаційних виходів було покладено на спеціальні електромагнітні замки EffEff (ефеф).
Безсумнівно, будь-який готель такого рівня, маючи велику кількість службових приміщень та служб з обслуговування всіх комунікацій, повинен мати до них легкий та надійний доступ. І це в повній мірі може гарантувати встановлена в Radisson Blu Podil система «Майстер-Ключ» на базі фінських циліндрів ABLOY NOVEL (аблой новел).
 
Фахівці мережі ЛоксМайстер раді появі нового висококласного готелю в Києві, що однозначно буде допомагати у формуванні приємних вражень гостей нашого міста. І готові гарантувати висококласний технічний супровід та сервіс встановленого у Radisson обладнання.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *