Локсмайстер візьме участь у виставці «Ваш дом Одесса»

Фахівці одеського магазину Локсмайстер візьмуть участь у будівельній виставці «Ваш дом Одесса», що відбудеться з 28 лютого до 3 березня у приміщенні Одеського морського торговельного порту.  «Ваш дом Одесса» проводиться традиційно напередодні будівельного сезону та збирає фахівців будівельної галузі та всіх, для кого така тема є актуальною.
Всі охочі матимуть змогу на ділі ознайомитися з роботою продукції провідних світових брендів галузі безпечного замикання – MUL T LOCK (мультилок), ABLOY (аблой), K NOCK N LOCK (нок ен лок), RB-DOORS (РБ-дорс), RYOBI (ріобі). Відвідувачі виставки зможуть отримати прямо на місці професійну консультацію з безпеки та обрати рішення за допомогою професійних локсмайстрів.
На виставці фахівці магазину продемонструють процедуру виготовлення оригінальних ключів на професійному обладнанні. У один з виставкових днів буде розіграно безкоштовне виготовлення ключів MUL T LOCK (мультилок).
Завітайте на виставку, отримайте консультацію з безпеки та виграйте безкоштовну послугу з виготовлення ключів MUL-T-LOCK (мультилок).
 
 
 
Схема розташування стенду Локсмайстер на виставці
(для збільшення схеми натисніть на неї)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *