Локсмайстри встановили СКД у Кінологічній спілці України

Днями фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® встановили систему контролю доступу у Кінологічній спілці України. «Це дуже зручно, – розповів Олексій Чванько, Віце-президент КСУ. – встановити таку систему порадили знайомі, які кілька років тому придбали таку ж собі в офіс. Сказали купувати саме у вашому магазині».
 
Офіс спілки знаходиться на першому поверсі житлового будинку, тож аби до приміщення не зайшли сторонні особи таке рішення – найкраще. Системи контролю доступу – це зручний і надійний спосіб забезпечити порядок у офісному приміщенні.
 
«Дана СКД складається з контролера ROSSLARE (рослер) та електромагнітного замка ATIS(атис). Клієнти користуватимуться ROSSLARE (рослер)  за допомогою кодової панелі, розміщеної на корпусі контролера.  – розповідає Павло Ситниченко, майстер з установки  мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®. –  Пристрій часто встановлюємо для контролю та розмежування доступу у приміщеннях, де висока прохідність відвідувачів – у різноманітних офісах, медичних та навчальних закладах, релігійних установах. Можна замовити і таку опцію, коли система контролю доступу не тільки контролюватиме доступ до приміщення, а й вестиме облік, коли і хто зі співробітників заходив до приміщення».
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *