Локсмайстри взяли участь у Міжнародному технічному семінарі «Престиж та навчання»

8 липня у Києві відбувся щорічний  Міжнародний технічний семінар під гаслом «Престиж та навчання». Захід, організований громадською організацію Українська Локсмайстер Федерація, провели вдев’яте. На семінар завітали фахівці галузі замикання з усієї України. Спікерами заходу виступили провідні іноземні компанії, що спеціалізуються на технологіях безпечного замикання та укріпленні об’єктів
 
Міжнародний технічний семінар проводиться під гаслом «Престиж і навчання» з метою обміну досвідом між іноземними та вітчизняними фахівцями і прогнозуванню розвитку вітчизняного ринку безпеки відповідно до світових тенденцій.
 
 

Захід розпочався зі вступного слова президента Правління Української Локсмайстер Федерації (далі – УЛФ) Іллі Воїнова:   «Найбільше досягнення для громадської організації  – це становлення УЛФ як впливового і авторитетного чинника галузі безпеки України. Маючи за плечима знання, здобуті під час вивчення зарубіжного досвіду, ми намагаємося якомога більше цих позитивних рішень упровадити в Україні. Адже з одного боку – ми живемо у країні, де нині не зовсім сприятлива кримінальна ситуація, а з іншого – наші співвітчизники мало роблять для того, аби захищати свою власність.  Наявність подібних тенденцій тільки сприяє зростанню чисельності майнових злочинів, зокрема, проти власності».  

Гості з  іноземних компаній ознайомили аудиторію з новинками продукції та відповіли на запитання учасників семінару.

Представники фінської компанії ABLOY Oy (аблой ой) – Яне Салокангас, Сергій Ігнатов та Максим Пахольчук розповіли про застосування різних типів продукції ABLOY на різноманітних об’єктах. Увагу присутніх акцентували на новій технології виробництва замків, яка однаково успішно функціонує як на приватних, так і на корпоративних об’єктах. 

 
 

«Поєднавши механічний та електронний напрями, ми розробили нову концепцію, що знайшла застосу  вання в циліндрах ABLOY PROTEC® CLIQ (аблой протек клік). Ця інтелектуальна система безпеки забезпечує високу надійність та гнучкість, –  зазначив Яне Салокангас. – Завдяки відсутності обмежень під час проектуванні системи замикання,  ABLOY PROTEC® CLIQ (аблой протек клік) є відмінним рішенням для архітекторів, функція відміни прав доступу до замкового циліндра є вигідною у роботі служб безпеки різноманітних закладів, а впевненість у тому, що ви вжили усіх можливих заходів для забезпечення безпеки, є аргументом для кожного, аби застосувати такий захист».
 

Засновник та Президент компанії Е-LOCK Ілан Голдман, відомої як виробника замків  Knock N’Lock™ (нок ен лок), представив оновлений модельний ряд  унікальних  систем електромеханічного  замикання. Винахідник технології Knock Code Technology, запатентованої у багатьох країнах світу, розповів про можливості й переваги застосування продукції Knock N’Lock™ (нок лок)  у різних сферах. Пан Ілан підкреслив, що завдяки унікальності електромеханічних замків та циліндрів, повністю унеможливлюється несанкціоноване проникнення до житла або офісу.

 
 

Також слово мали представники компаній Eff eff (Німеччина) та BERA (Чехія), що  спеціалізуються на виробництві виконавчих елементів для систем контролю доступу. Представник швейцарського виробника мехатронної продукції безпеки KABA (каба) розповідав про можливості  застосування виробів та їх першокласне сервісне обслуговування.
 
На заході продемонстрували роботу автоматизованого комплексу для нарізування ключів Versa (верса) та пристрою для клонування  чіпованих автомобільних ключів нового покоління з функцією Remote Control Bianci 884 (ремонт контрол бьянкі) від італійського виробника KeyLine (кейлайн).   Комп’ютеризована машина  Versa  (верса) обладнана базою даних кодів і параметрів нарізки, що оновлюється та може працювати у автономному режимі. Пристрій Bianchi 884 (бьянкі)  дає змогу в автономному режимі клонувати широкий спектр автомобільних ключів.
 
Наприкінці семінару Ілля Воінов нагадав про пріоритетні напрями роботи громадської організації та закликав присутніх до активного співробітництва.
 
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *