Магазин ADIDAS в Одесі отримав нову систему контролю доступу від «Південного ЛоксМайстра»!

Словосполучення «Електронний доступ» стало вже звичним у повсякденному житті, а сучасні системи контролю доступу (СКД) завдяки своїм перевагам: зручності використання та додатковому рівню безпеки. давно стали невід’ємною частиною не лише офісів, громадських будівель, готелів і ресторанів, а і приватних помешкань.

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» активно співпрацює як з корпоративними, так і з приватними клієнтами, здійснюючи розробку, монтаж та сервісне обслуговування  систем контролю доступу
 
Ось і нещодавно фахівці магазину «Південний ЛоксМайстер» (м. Одесса) виконали цікавий проект для магазину ADIDAS, який, дбаючи не лише про своїх клієнтів, а і про працівників, замовив СКД для кімнати відпочинку співробітників.
 
 
Після ретельного вивчення особливостей об’єкту фахівці магазину   «Південний ЛоксМайстер» запропонували СКД на базі контролера ROSSLARE® AC-C32  з безконтактними картками та електромагнітного замка YLI® YM-280T з силою утримання 280 кг, яка, після узгодження з клієнтом, була успішно встановлена.
 
ROSSLARE (Ізраїль) – відомий світовий бренд, що об’єднує цілу лінійку продуктів з безпеки, зокрема, зчитувачі та контролери, здатні керувати робочими елементами, такими як електромеханічні замки, електромагніти та електромеханічні защіпки.
 
Автономний внутрішній контролер ROSSLARE® АС-С32 (Ізраїль), що поєднує в собі властивості контролера, зчитувача і кодової клавіатури, є надійним і ефективним за ціною рішенням для організації контролю доступу всередині приміщень. ROSSLARE® АС-С32 забезпечує зручність і гнучкість функціонування об’єкта, дозволяє організувати розмежування доступу і контролювати доступ як на комерційних об’єктах, так і в приватних приміщеннях.
 
 
YLI Electronic (Китай) – виробник електронних замків з 12-річним досвідом роботи. Вироби від YLI відповідають усім міжнародним стандартам і пройшли сертифікацію в Європейському Союзі. Бренд YLI® успішно продається більш ніж в 50 країнах світу – у Європі, Африці, Південній Америці та на Близькому Сході. Компанія YLI прагне надати найкращі продукти та послуги з найбільш конкурентоспроможною ціною і кращим сервісним обслуговуванням.
 
YLI® YM-280T – електромагнітний замок, призначений для використання в захищених місцях (внутрішні приміщення з контролем доступу та зони обмеженого доступу всередині будівель), де немає загрози фізичної атаки. YLI® YM-280T може бути встановлений на дерев’яні, металеві та скляні двері. Володіючи значною силою утримання (280 кг) і автономністю, даний замок – відмінне рішення при організації ефективної СКД для офісних приміщень.
 
Отже, тепер співробітники одеського магазину ADIDAS можуть спокійно відпочивати або обідати у кімнаті дозвілля не турбуючись про те, що стороння особа зможе зайти у приміщення. Адже доступ туди зараз можливий лише за кодом або карткою доступу.
 

 

А фахівці магазину «Південний ЛоксМайстер» гарантують, що встановлена СКД буде безвідмовно працювати довгі роки, та готові за необхідності, здійснити весь комплекс сервісних та ремонтних робіт, а також  надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *