Магазини мережі ЛоксМайстер стали авторизованими ценртами MOTTURA CLUB

Магазини мережі ЛоксМайстер стали авторизованими ценртами MOTTURA CLUB (Моттура Клуб).
 
MOTTURA CLUB – це мережа спеціалізованих професійних майстерень, які вповноважені виготовляти дублікати патентованих ключів MOTTURA (Моттура), а також надавати професійні технічні консуьтації стосовно замкової продукції MOTTURA (Моттура). Статус авторизованих ценрів MOTTURA CLUB (Моттура Клуб) підтверджений сертіфікатом №3076.
 
 
Мережа ЛоксМайстер пропонує виготовлення дублікатів ключів MOTTURA до циліндрів серії Champions, а також ключів до сувальдних замків системи MY KEY. Копії патентованих ключів можливо виготовити тількі за наявності оригінального ключа та кодової картки власника.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *