Майстер система ABLOY для KlingSpor

Потреби в безпеці – це комфорт і стабільність умов життя. Саме такими критеріями і керувалось керівництво колективу заводу KlingSpor. Замовник висував такі основні вимоги до системи контролю доступу:
система «Майстер–ключ» має бути побудована на патентованому ключі, що унеможливлює несанкціоноване копіювання,
— висока надійність і довговічність системи,
— перспективність подальшого розширення.
 
З огляду на висунуті вимоги, фахівці Галицького Локсмайстра розробили та встановили систему «Майстер-ключ» на базі фінських циліндрів ABLOY NOVEL (аблой новел). За допомогою технологічного рішення система «Майстер-ключ» робить непотрібним використання громіздких зв’язок ключів в приміщенні з великою кількістю дверей і користувачів та розмежовує права доступу різних рівнів складності.
 
«Майстер – ключ» на базі фінських циліндрів – це зручне і надійне вирішення проблеми санкціонованого доступу співробітників в приміщення. Майстер-система на базі ABLOY NOVEL (аблой новел) все частіше стає для підприємств України найвигіднишим рішенням з безпеки. Так, нещодавно фахівці Локсмайстер Академмістечко встановили аналогічну систему для гіпермаркету французької мережі.
 
 
Для довідки: Компанія KlingSpor AR є одним з провідних виробників абразивних матеріалів, асортимент високоякісних виробів фірми складає понад 5 000 найменувань. Вже понад 100 років фірма відома своїм інноваційним підходом до технічних рішень, високою конкурентоспроможністю і надійністю. Компанія налічує 10 заводів на 5 континентах та представництва у 36 країнах світу, включаючи США, Австралію, Францію, Польщу, Німеччину.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *