Майстер-система – максимальна зручність та безпека для всіх

Замкові циліндри стандарту високої безпеки (High Security) провідних світових виробників, насамперед MUL-T-LOCK® (Ізраїль) і ABLOY® (Фінляндія), широко представлені в мережі магазинів «ЛоксМайстер», надають безліч можливостей та додаткових опцій, які здатні суттєво підвищити рівень комфорту користування та контролю об’єктів. Зокрема, це досягається шляхом побудови майстер-систем.  

Система «Майстер-ключ» – це сучасний високотехнологічний засіб контролю доступу та безпеки рухомого і нерухомого майна за допомогою одного ключа. Заснована на базі механічних пристроїв замикання, де замки й ключі наділяються певними правами доступу, система дозволяє відчиняти декілька різних замків одним ключем або мати кілька різних ключів, які відчиняють один замок. Такий підхід не тільки максимально захищає від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на об’єкт, але й застосовується для внутрішньої організації доступу в окремі приміщення різного призначення.  
 
Система «Майстер-ключ» широко застосовується як в корпоративному (державні установи, офіси, готелі, санаторії, навчальні заклади, лікувальні заклади, підприємства громадського харчування, торгівельні та промислові підприємства, промислові підприємства, багатоквартирні будинки та виставкові центри тощо), так і в приватному секторі для розмежування доступу членів родини та найманих працівників (покоївка, прибиральниця, приватна охорона тощо).
 
От і нещодавно в магазин «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) звернулась одна з релігійних організацій з проханням розробити майстер-систему для розмежування приміщень між людьми таким чином, щоб кожен з працівників мав доступ до приміщень, які йому повірені. 
 
 
Після уважного вивчення особливостей об’єкту фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» розробили та запропонували рішення на базі циліндрів MUL-T-LOCK® Classic за принципом матриці. 
Перевага даного рішення полягає у тому, що воно дозволило відкрити доступ для директора до усіх приміщень одним ключем, а працівникам забезпечило доступ лише до тих  приміщень, які за ними закріплені. 
   
Основні переваги системи Майстер-ключ:
Висока надійність та гнучкість у побудові розмежування доступу;
Застосування Майстер-системи робить непотрібним використання громіздких в’язок ключів у приміщенні з великою кількістю дверей і користувачів з розмежуванням прав доступу різних рівнів складності; 
Традиційний спосіб експлуатації (потрібен звичайний механічний ключ); 
Зрозумілий і простий механізм роботи; 
Зручність і простота установки системи на об’єкті та її обслуговування; 
► Відсутність обмежень щодо кількості ступенів в ієрархії Майстер-системи та її складності; 
► Відсутність потреби у додатковому обладнанні (для зчитування, кодування / декодування, програмування тощо). 
  
Циліндри для замку MUL-T-LOCK® Classic – це базова модель циліндрів MUL-T-LOCK®, на основі якої  базується виробництво ряду інших моделей циліндрів компанії. MUL-T-LOCK® Classic виготовлені з використанням технології «Подвійний телескопічний пін», що передбачає 5 телескопічних пінів, а також мають спеціальні титанові стержні для захисту від свердління та потужну пластину із загартованої сталі для попередження від перелому навпіл, що додає корпусу надзвичайної міцності. 
 
 
Отже, кожен працівник завдяки побудованій фахівцями магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» системі «Майстер-ключ» отримав можливість за допомогою одного ключа відкривати декілька приміщень, обмежуючи водночас доступ в ті, куди вхід заборонений. А надійні циліндри MUL-T-LOCK® Classic забезпечать безпеку та довговічність експлуатації.
 
В разі потреби кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові прийти на допомогу, надаючи повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *