Майстер-система на циліндрах MUL-T-LOCK® 7×7 – ефективне рішення для приватного використання!

Майстер-ключ – система контролю доступу, заснована на базі механічних пристроїв замикання, знаходить все більше застосування не тільки в корпоративному, а й у приватному секторі. 

Фахівці мережі «ЛоксМайстер», які розробляють і реалізують системи Майстер-ключ, відзначають, що основна причина зростаючої популярності таких СКД у приватних клієнтів – це, перш за все, зручність: маючи кілька дверей, усi їх можна відкривати одним ключем. До того ж, завдяки Майстер-системі, можна обмежити доступ до деяких дверей іншим користувачам, у чому, власне, і полягає вся суть Майстер-системи. І все це можна реалізувати не тільки для великого об’єкта: офісного, торговельного центру або готелю, а й для власної квартири або заміського будинку!
 
 
Саме фактор зручності був вирішальним для чергового клієнта магазину «Південний ЛоксМайстер» (м.Одеса), який замовив невелику Майстер-систему з 3 замкових циліндрів MUL-T-LOCK® 7×7 для приватного використання. Крім зручності, важливим фактором на користь вибору системи Майстер-ключ на базі циліндрів MUL-T-LOCK® стала її висока надійність і гнучкість в побудові розмежування доступу.
 
Основні переваги системи Майстер-ключ:
 Зручність і простота установки системи на об’єкті і її обслуговування;
 Традиційний спосіб експлуатації (потрібен звичайний механічний ключ);
 Зрозумілий і простий механізм роботи;
 Відсутність обмежень на кількість ступенів в ієрархії Майстер-системи і її складності;
 Відсутність потреби в додатковому обладнанні (для зчитування, кодування/декодування, програмування);
 Можливість побудови системи Майстер-ключ на базі різних типів продукції безпечного замикання компаній MUL-T-LOCK® (Ізраїль) або ABLOY® (Фінляндія). 
 
7х7 – доступний і надійний циліндр від компанії MUL-T-LOCK® класу Standard Security. MUL-T-LOCK® 7х7 побудований на технології "одинарний пін", в основу якої закладено сім пінів шести розмірів. У MUL-T-LOCK® 7х7 інтегровано пару сталевих пінів: нижній і верхній грибоподібний форми для захисту від висвердлювання. Пін грибоподібної форми додатково захищає від маніпуляцій. Кількість кодових комбінацій в замковому циліндрі MUL-T-LOCK® 7х7 становить 280 000.
Матеріал виготовлення корпусу, пінів і плуга в MUL-T-LOCK® 7х7 – латунь.
 
 
В результаті замовник магазину «Південний ЛоксМайстер» отримав якісний продукт, який без збоїв буде надійно замикати потрібні двері довгі роки, в той же час обмежуючи доступ тим, кому туди не дозволено.
 
А фахівці магазину «Південний ЛоксМайстер» рекомендують систему Майстер-ключ не тільки як надійний захист від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, але і як ефективний інструмент для внутрішньої організації доступу в окремі приміщення різного призначення.
 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» в разі необхідності завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *