МАЙСТЕР-СИСТЕМА (ОДИН КЛЮЧ ВІД БАГАТЬОХ ДВЕРЕЙ)

    Якщо у Вас громіздка в’язка ключів, яку Вам набридло постійно носити с собою, пропонуємо перейти за замкову продукцію Мультилок або Аблой, яку можна об’єднати в єдину МАЙСТЕР-СИСТЕМУ.

   Майстер-системи – це сучасний засіб контролю та безпеки майна за допомогою одного ключа. Вони будуються на базі механічних або електромеханічних замкових циліндрах однакової ключової платформи. Це можуть бути ключові платформи MulTLock MT5+ CLIQ, MulTLock Interactive+ CLIQ,  MulTLock MT5+, MulTLock Interactive+, MulTLock Classic, MulTLock 7X7, Abloy Protec2, Abloy Protec2 CLIQ.

   Майстер-системою можна обладнати різноманітні об’єкти: від малих приватних будівель до великих підприємств. Кожен користувач матиме один ключ, який буде відмикати тільки ті двері, які йому дозволено. Можна спроєктувати систему таким чином, що один ключ буде відкривати замки на різних об’єктах.

    Наш офіційний авторизований центр ЛоксМайстер на Подолі за домогою спеціальної комп’ютерної програми індивідуально для кожного об’єкту розробляє та збирає «Майстер системи». Готова система реєструється, а додаткові ключі виготовляються тільки за наявності певних повноважень.  Після виготовлення системи наші фахівці забезпечать її сервісне обслуговування.

    Отож, звертайтесь до нас, ми не тільки розробимо та збиремо Вашу Майстер-систему, а й інсталюємо її у Вас на об’єкті.

 

    Наші контакти: вул. Братська/Борисоглібська, 10/10, тел. (044)494-3999, email:info11@locksmaster.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *