МакДональдз – СМАЧНО… а ще ЗРУЧНО та БЕЗПЕЧНО !

Компанія МакДональдз по як і раніше утримує лідерство в сфері фасфудов. Її ресторани швидкого харчування користуються підвищеним попитом у жителів нашого міста і його гостей. Але компанія на цьому не зупиняється, а продовжує розширюватися на ринку, завойовуючи нових клієнтів.

Зовсім скоро відкриття чергового ресторану Макдональдз, на цей раз заклад розташований на околиці нашого міста, вул. Великій Кільцевій. Дане заклад розрахований на обслуговування киян і гостей нашого міста, які рухаючись по одній з головних об’їзних артерій Києва, завжди можуть відпочити і перекусити в дорозі.

У ресторані встановлена ​​і буде задіяна в експлуатацію майстер-система, створена на базі циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro. Фахівці магазину «ЛОКСМАЙСТЕР НА ПОДОЛІ» зробили все, щоб користувачі майстер-системи відчули її зручність і перевагу над комплексом інших замків.

Сервісний центр ЛОКСМАЙСТЕР завжди готовий розробити, зібрати і встановити майстер-системи від виробників MUL-T-LOCK (Ізраїль) і АBLOY (Фінляндія) для будь-яких об’єктів, як громадських, так і приватної власності. Якість нашого сервісу завжди було на висоті і задовольнить будь-якого клієнта.

Друзі, якщо ви хочете щоб ваші замки були не тільки безпечні, але і зручні у використанні, звертайтеся в наш сервісний центр. Ми завжди раді вам допомогти!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *