Мережа готелів Чорне море довірила безпеку своїх клієнтів ЛоксМайстеру

Майстри мережі «ЛоксМайстер» виготовляють ключі на італійському обладнанні Keyline (кейлайн). Високоточна техніка без недоліків копіює ключ, після виготовлення дублікатів на такому обладнанні відпадає необхідність доточувати ключі вручну.
Не останнім є те, що кожному клієнту надається товарний чек, і є можливість співпрацювати за безготівковим розрахунком.
 
В магазин Південний ЛоксМайстр, що на перехресті Сегедський і Армійської, звернулися замовники мережі готелів Чорне Море. Поставили завдання в найкоротші терміни виготовити дублікати ключів 280 шт. різного типу. А також була необхідна дверна та віконна фурнітура, для забезпечення готельних номерів. Били встановлені недорогі циліндри ALBA (Альба) ізраїльського виробництва. Наші майстри не підвели. Замовлені ключі були виготовлені в найкоротші терміни за 2 дні. І все це завдяки професійному італійському обладнанню, і звичайно ж майстерності наших фахівців особисто Сергію Карнютину. Цікавою буде інформація і для одеських автомобілістів. Південний ЛоксМайстр виробляє чіповані і прості автомобільні ключі.
 
Сучасний автомобільний ключ з чіпом, ще називають транспондером – це складний пристрій, який поєднує в собі не тільки механічний ключ, як це було раніше, але й електронну частину, яка дозволяє ідентифікувати, що це оригінальний ключ і дозволить власнику запустити двигун. Процес виготовлення відео авто ключа можна подивитися нижче:
 

 
Щоб уникнути ситуації, коли автомобіль доступний, але ключ запалювання безповоротно втрачено, необхідно завчасно подбати про виготовлення клон – копії цього найважливішого елемента.
 
Наші майстри зможуть допомогти вирішити будь-які завдання, пов’язані з підбором і установкою дверей , замків, виготовлення додаткових ключів будь-якої складності, і впораються з непростою на перший погляд проблемою клонування автомобільного ключа з транспондером (чіпом).
 
 
 
 
Матеріали по темі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *