МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ !

Новорічні свята – це час, коли люди часто залишають свої будинки і квартири без нагляду. Якщо власники помешкань в цей час намагаються розслабитися і відпочити, то грабіжники будуть намагатися використати цей момент для здійснення злочину. Злодії знають, що господарів, швидше за все, не буде вдома на свята, тому сміливо відправляються в порожні квартири.

Чи можна протидіяти грабіжникам?

Звичайно! Якщо дотримуватися наступних вимог до дверей та замків які їх зачиняють.

Відкрити і зламати можна все що завгодно, але є велика різниця між дешевими дверима і дверима з якісними та надійними замками. Прості двері відчиняються за лічені хвилини, а на добротні двері може піти до години часу і не кожен спець зможе їх відкрити чисто. А тому далеко не кожний захоче ламати двері або замки. Це дуже небезпечно і привертає занадто багато уваги.

Тому в котре хочемо зазначити що захист ніколи не буває зайвим. У більшості випадків складні та надійні замки не відкривають, а намагаються зламати їх конструкцію. Але міцні двері і надійні замки створять оптимальний захист. Тому тільки комплексний підхід до вибору дверей та замків захистить вас від злодіїв і випадкових проблем.

У магазині “ЛоксМайстер на Подолі” ви можете придбати надійні двері виробників “РВ-DOORS” (Ізраїль) та “СТАЛЬ-М” (Україна) з не менш надійними замками світових провідних виробників – МUL-T-LOCK (Ізраїль), ABLOY (Фінляндія), ROSTEX (Чехія), DISEC (Італія) та інші. Вони дадуть вам змогу відчувати спокій за тимчасово залишену домівку чи то офіс і надійно будуть боронити від злочинців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *