MUL-T-LOCK® CODE-IT™: 10 хвилин – і все під контролем!

Саме стільки часу достатньо, аби замінити звичайну ручку на ручку з кодовою панеллю MUL-T-LOCK® CODE-IT™.
Ручка з кодовою панеллю CODE-IT – це нове технологічне рішення від виробника провідних замкових технологій MUL-T-LOCK (Ізраїль).
 .

Ця ручка за допомогою коду керує заскочкою механічного замка. Таким чином, можна швидко, легко і недорого організувати контроль доступу у внутрішніх дверях як офісних приміщень, так і приватних будинків, які не вимагають серйозного контролю над переміщенням людей.


Аналогічно до звичайної фурнітури, ручку CODE-IT потрібно встановити в комплекті із механічним замком, – без зайвих зусиль, без проведення кабелю та додаткових отворів у дверях чи рамі.

Таке рішення цікаве тим, що CODE-IT може бути встановлена на заміну старій фурнітурі без заміни замка та циліндру. Отже, дозволяє організувати контроль доступу з мінімальними витратами, що особливо актуально для орендованих офісів.

CODE-IT –  ідеальне рішення для:
–  медичних, юридичних, страхових, нотаріальних та інші офісів, де співробітникам необхідно замкнути двері, навіть якщо вони вийшли на кілька хвилин;
–   магазинів з метою замикання внутрішніх дверей складів, та інших приміщень;
–  внутрішніх дверей приватних котеджів: домашній кабінет, підвал, господарське приміщення, спальня власників та інші (за виключенням холодильних кімнат) для запобігання доступу дітей та обслуговуючого персоналу.


До речі, в нас можна ознайомитись з роботою MUL-T-LOCK® CODE-IT™, адже вона вже встановлена на дверях!

Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *