MUL-T-LOCK ENTR безпечне рішення без ключів

Локсмайстер на Печерську прагне завжди мати для клієнта ефективне рішення замикання, для будь-яких місць – де це потрібно замовнику. 
Деякий час назад, автономна система СКД , без прокладки кабелю, врізки складних механізмів у двері та застосування зчитувачів та контролерів, була не можливою. Але вже сьогодні, компанія Mul-T-Lock створила чудовий, автономний замок MUL-T-LOCK ENTR.Що Важливо, отримати у результаті надійний пристрій замикання дверей, з можливістю додавати та видаляти користувачів з памяті , плюс автономне прішення з точки зору монтажу. Всі ці особливості містить замок MUL-T-LOCK ENTR. 


Беззаперечною перевагою MUL-T-LOCK® ENTR є, насамперед, зручність у користуванні – замок відмикається за допомогою додатку ENTR до смартфону, настінної кодової панелі, дистанційного пульту, сканера відбитку пальця. Встановлення разом з циліндром MUL-T-LOCK ENTR настінного електронного зчитувача MUL-T-LOCK ENTR Fingerprint забезпечує доступ користувачів за відбитками пальцю або за персональним кодом. Це додає нові розширені можливості щодо організації доступу як до приватної оселі, так і до офісного приміщення.


З використанням електронного зчитувача MUL-T-LOCK® ENTR™ Fingerprint повністю виключається загроза несанкціонованого копіювання Вашого ключа, його крадіжки або втрати – Ваш ключ завжди з Вами та жодна стороння особа не зможе ним скористатися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *