MUL-T-LOCK® ENTR відмінно справляється з контролем доступу у невеликому офісі

Електромеханічний моторний циліндр Mul-T-Lock® ENTRTM – це високотехнологічне «розумне» рішення замикання, яке поєднує захист механічного циліндра MUL-T-LOCK® стандарту High Security з зручністю і функціональністю новітніх електронних технологій. 

Саме таке поєднання дозволяє ефективно використовувати технологію ENTRTM, перетворюючи замок на справжню систему контролю доступу (СКД).
 
 
ENTRTM через свої головні переваги: простоту установки, відсутність необхідності прокладки додаткових проводів і придатність до монтажу у будь-які двері – користується зростаючим інтересом з боку власників невеликих підприємств і приватних будинків.
 
Серед головних переваг фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» відзначають і можливість відкривати і закривати замок безпосередньо зі смартфону, планшету або іншого аналогічного пристрою, що має Bluetooth, що дозволяє повністю позбутися необхідності носити з собою ключі.
 
 
Реальний свіжий приклад практичного використання замку ENTRTM і побудови на його основі найпростішої СКД приводить магазин «ЛоксМайстер Дніпро» – провідний локсмайстер-центр м. Дніпро.
 
Нещодавно у «ЛоксМайстер Дніпро» звернувся представник однієї з компаній м Дніпра з проханням розробити і реалізувати проект системи контролю доступу у невеликий офіс. Після уточнення технічного завдання, фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» запропонували замовнику кілька варіантів, з яких він обрав систему на базі циліндру ENTRTM і ось чому.
 
З огляду на те, що компанія є не власником, а орендарем приміщення, в якому знаходиться офіс, встановлювати складну СКД на час оренди замовник вважав недоцільним. Треба враховувати і те, що установка складної СКД тягне за собою необхідність свердління отворів у стінах і прокладку електрокабелів, що, очевидно, не сподобалося б власнику приміщення.
 
Важливим фактором на користь циліндру ENTRTM стала і невелика кількість співробітників, що не перевищує 5-7 осіб, а також сімейний статус компанії.  Зазначимо, що всі співробітники компанії – люди, тісно пов’язані з інформаційними технологіями, а значить, проблем з освоєнням високотехнологічного замку бути не повинно.
 
 
Виходячи з усього перерахованого вище, фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро», встановили нову металеву двері в офіс замовника, а на двері поставили замок ENTR™.
 
Основні переваги замкового циліндру MUL-T-LOCK® ENTRTM:
Зручність управління: смартфон, планшет, дистанційний пульт, настінна кодова панель або настінний сканер відбитків пальців (в залежності від комплектації);
Простота монтажу – не потребує додаткових отворів і прокладки проводів; 
Працює від акумулятора – не залежить від зовнішнього живлення; 
Безпечний кодований бездротовий зв’язок між елементами системи; 
Циліндр класу High Security MUL-T-LOCK® Interactive+
► Країна-виробник: Ізраїль. 
  
Як показує практика, моторна частина циліндра ENTR™ відмінно справляється з основним багато направленим замком, закриваючи двері у 3 точках. Тому фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» рекомендують замок ENTR™ як своєрідний аналог СКД для невеликих офісів. 
 

Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання і контролю доступу, а й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т. п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *