Мul-T-Lock Interactive від сведрлування захистив

Завдяки замковому циліндру високобезпечного замикання Мul-T-Lock Interactive (мультилок інтерактив) зломщикам не вдалося проникнути до однієї зі столичних квартир. До ЛоксМайстер® звернувся клієнт, замковий циліндр у вхідних дверях якого намагалися відкрити за допомогою фізичного впливу. Перший бастіон – простеньку броненакладку – було швидко подолано. Проте ані вирвати замковий циліндр, ані висвердлити його не вдалося. Захист від свердлування серцевини Мul-T-Lock Interactive (мультилок интерактив) забезпечили  титанові стержні та загартований пін. Завдяки тому, що монтаж циліндра було здійснено у відповідності з вимогами – назовні не виходили елементи виробу – його не змогли вирвати. Тож спроба проникнути до оселі завбачливих господарів так і не увінчалася успіхом. На фото – герой і захисник оселі, а нижче – поради, дослухавшись до яких можна убезпечити свою домівку від непроханих гостей.
 
 
      Тільки оригінальна й сертифікована за міжнародними стандартами продукція від виробників безпеки в змозі дійсно протистояти фізичному та інтелектуальну впливу.
 
–      Завжди захищайте броненакладками замковий циліндр. Адже у даному випадку броне накладка хоча й була встановлена, але не виконувала необхідної захисної функції, і дала змогу проникнути до секретної частини замкового механізму.
 
–      Довіряйте монтаж продукції безпеки тільки професійним локсмайстрам. Правильно встановлений виріб працюватиме довго і надійно виконуватиме свої захисні функції.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *