MUL-T-LOCK® MT5+ – якісний та надійний захист, який рекомендують

Придбання продукції безпеки – це питання не лише якості, а й довіри. У цьому сенсі, як показує практика, рекомендації знайомих – незаперечний аргумент, якому довіряє переважна більшість покупців мережі магазинів «ЛоксМайстер» – лідера на українському ринку безпеки. 

Адже позитивний досвід родичів, колег чи сусідів, набутий в результаті експлуатації продукції безпеки, набагато краще сприймається, аніж будь-які рекламні слогани чи буклети.
 
Ось і цього разу до магазину «Локсмайстер Буковина» (м. Чернівці) звернувся клієнт за рекомендацією доброзичливих сусідів. Декілька днів тому майбутнього клієнта намагалися обікрасти злодії. Після цієї неприємної події сусіди з власного досвіду порекомендували магазин «ЛоксМайстер Буковина» як провідний локсмайстер-центр м. Чернівці, що не лише здійснює продаж продукції безпеки понад 20 провідних світових виробників, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, а й надає повні вичерпні консультації з питань надійного захисту майна.
 
 
Отже, після надання всебічної консультації клієнту, ознайомлення з особливостями його вхідних дверей, а також враховуючи його побажання щодо забезпечення максимального захисту від відкриття та бампінгу, майстри магазину «Локсмайстер Буковина» одразу порадили зупинити вибір на циліндрі MUL-T-LOCK® MT5+. На основі отриманої інформації клієнт без зайвих сумнівів обрав даний циліндр, а фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» оперативно його встановили.
     
MUL-T-LOCK® МТ5+  – це новітня технологія,  що належить до 5-го покоління високої безпеки класу Extra Security та захищена патентом до 2025 року. Особливість технології полягає в поєднанні трьох унікальних незалежних  рішеннях блокування циліндру:
► Нова конфігурація подвійних телескопічних пінів «Double pin». Завдяки особливим технологічним рішенням в МТ5+ використані 10 повноцінних пінів нової форми та розміру;
► Механізм запірної верхньої планки «finger»-пінів додатково блокуює плуг циліндру за допомогою 5 незалежних пінів, що працюють в горизонтальній площині; 
► Alpha Spring – унікальний патентований  інтерактивний елемент ключа. Альфа-пружина розташована на самому кінчику ключа та керує спеціальним піном, який розташований  у глибині плугу та зміщений по відношенню до осі основних пінів. Така конструкція циліндра суттєво покращує захист циліндра від відмичок та робить неможливим відкриття за допомогою бампінга.   
  
Криптостійкість ключа MUL-T-LOCK® MT5+ підвищується завдяки інтеграції декількох замикаючих механізмів. Замковий циліндр MUL-T-LOCK® MT5+ має 1,5 млн кодових комбінацій, завдяки чому метод підбору ключа стає повністю неможливим.
 
Кожен комплект MUL-T-LOCK® MT5+ має кодову карту власника з магнітною полосою. Виготовити дублікат ключа можна лише в авторизованому сервісному центрі на спеціальному обладнанні, попередньо зчитавши інформацію з цієї картки. Таким чином повністю унеможливлюється несанкціоноване дублювання ключа до циліндра MUL-T-LOCK® MT5+.
 
 
Для замкового циліндру MUL-T-LOCK® MT5+ можливі такі опції, як застосування системи «Світлофор» та VIP. Перша у разі необхідності дає змогу власнику самостійно перекодувати циліндр при втраті або крадіжці ключа MUL-T-LOCK® MT5+. Друга передбачає зміну «монтажного» ключа – наприклад, коли йде ремонт, будівельники користуються першим ключем, який потім самостійно перекодовується власником під комбінацію іншого ключа – ключа власника, після чого перший ключ «монтажний» MUL-T-LOCK® MT5+ не може відмикати двері.
 
Замкові циліндри MUL-T-LOCK® MT5+ мають також широкі можливості для об’єднання у системи «Один ключ» та «Майстер-ключ».
 
До речі, клієнт магазину залишився повністю задоволений якістю обслуговування, виразивши зацікавленість у подальшій співпраці з магазином щодо сервісного обслуговування придбаного замкового циліндру.
 

 

А фахівці мережі «ЛоксМайстер» радять не зволікати у питаннях захисту. Не давайте шанс зловмисникам обікрасти Ваш майно, звертайтесь до професіоналів!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *