На виставці «Ваш дім, Одеса» відвідувач виграв сейф від Локсмайстер

В Одесі співробітники магазину Локсмайстер взяли участь у будівельній виставці «Ваш дім, Одеса», що відбулася з 28 лютого по 3 березня 2013 у Виставковому комплексі Одеського морського торговельного порту.
 
Виставка відкрила будівельний сезон регіону, зібравши виробників та споживачів будівельних матеріалів та послуг. На стенді Локсмайстер представили продукцію безпеки – вхідні двері, механічні та електромеханічні замки, циліндри, фурнітуру, сейфи – традиційних для мережі брендів RB-DOORS (РБ-Дорс), MUL-T-LOCK (мультилок), ABLOY (аблой), KNOCK N`LOCK (нокенлок), INHOVA (инова), ADEL (адель), ROSTEX (ростекс), J.SH (джиесейч), MOTTURA (мотура), KABA (каба). Більше за все відвідувачі цікавилися вхідними дверми безпеки, накладками з МДФ та замковими циліндрами класу High Security, функціональними можливостями системи «Один ключ».
 
Крім професійних консультацій по продукції, відвідувачі стенду Локсмайстер отримали приємні подарунки. Під час святкування «Дня прораба» було виготовлено 13 ключів MUL-T-LOCK INTERACTIVE+ у подарунок.
 
 
На честь свята провели вікторину «Прораб року», у фіналі якої переможець – керівник регіонального напряму з виробництва дренажних систем – отримав сейф від Локсмайстер.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *