НАДІЙНІ ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ

Тим хто дотримується думки, що

  • у мене встановлена сигналізація та сидить охоронець на вході у під’їзді,  тому круті замки зовсім не потрібні,   або
  • у мене нічого красти і круті замки знову ж таки не потрібні

слід знати наступне…

Злодії бувають двох типів: професіонали і гастролери. У кожного своя спеціалізація і методи роботи.

Професіонал не полізе в неприглядну квартиру – для нього ризик не виправданий через занадто маленький здобуток. Він краще вистежить більш заможних господарів і розкриє їх двері, отримавши при цьому значно більше цінностей, ніж в квартирі з поганими дверима і дешевими замками. Професіонал володіє всім потрібним інструментом, відмичками та досвідом.

Гастролери або простіше – домушники практикують працювати масово, розкриваючи прості двері і замки підручними засобами. Вони не полізуть на складні замки і хороші двері. Домушники не женуться за разовими заробітками, а розкривають все, що розкривається і роблять це масово. Якщо у ваших дверях стоять замки які для них підходять, то рано чи пізно домушники прийдуть і до вас. Користуються в основному простими методами злому. Зламають замки та відкриють двері за кілька хвилин часу.

Тому слід пам’ятати, що будь-які засоби безпеки зайвими не будуть і при нагоді відпровадять злодія від ваших дверей, завадивши їх відкрити.

Захисна фурнітура ROSTEX та DISEC, замки ESETY та SANTOS, циліндри до замків ABLOY та MUL-T-LOCK надійно захистять вашу власність і від домушників, і від професіоналів. А фахівці з “ЛоксМайстер на Подолі” завжди порадять як краще це зробити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *