НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВАШОГО ЗАМКА !

До магазину “ЛоксМайстер на Подолі” звернувся клієнт, який постраждав від спроби проникнення в приміщення.

Хоча замок на дверях постраждалого і мав елементи захисту, але як виявилося дуже слабкі. Дешева та проста броненакладка накладного типу не витримала нищівної агресії грабіжників і була зламана. Оголений циліндр теж який час чинив супротив але і його майже зламали. Майже… Розкурочили але не перебили загартовану плату від перелому. Не вистачило часу, а можливо випадкові свідки злякали на гарячому.

Але цей випадок підштовхнув господаря дверей поміркувати – чи витримають його двері з цими замками можливу наступну спробу грабіжників.

Фахівці магазину порекомендували більше не розраховувати на “непрофесійність” злодіїв та встановити якісну броньовану накладку (протектор) DISEC. В асортименті є різні моделі за конструктивними особливостями та ступенями захисту. За своїми властивостями вона набагато краща і потужніша ніж та що була у клієнта. Це примножить захист до доступу до циліндру, тим самим збереже його цілісність та працездатність.

Крім того, лише комплексний захист – якісний циліндр з високим рівнем секретності та складності, броненакладка яка протидіє силовим методам відкриття та замком який надійно блокує дверне полотно в дверній коробці – зможе захистити вашу власність від грабіжників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *