Надійне та естетичне замикання

Нещодавно реалізовано надійне та естетичне замикання свого офісу спільне Австрійсько-Українське підприємство “Бітунова Україна” яке є
дочірнім підприємством STRABAG SE (Societas Europaea, www.strabag.com), однин з лідерів на будівельному ринку Європи, та одним з провідних дорожньо-будівельних підприємств України – ВАТ “Броварське ШБУ – 50” що спеціалізується на бітумно-емульсійних технологіях.

Офіс компанії що знаходиться в Броварах прикрасили двері вітчизняного виробника «Новий світ»- класичний дизайн дверей реалізований в металі та якісній деревині впевнено доповнили продуктами найвисокого рівня безпеки механічними замками від МUL-Т-LOCK (Мултилок), та електромеханічним обмеженням доступу аксесуарами ROSSLARE (Росслер), електромагнітним замком SECURITRON. Дверима керує скритий дотягувач RYOBI® .

Що цікаво в цьому проекті що майже всі ключові вузли які виконують функції замикання дверей сховані від очей, тобто по-перше не псують дизайну, по –друге значно підвищують ступінь безпеки о потенційний крадій навіть не здогадується де шукати механізми яки утримують двері. Всі механічні та електромеханічні замки було встановлено при виробництві дверей в умовах потужностей виробника – що забезпечує стаціонарну якість монтажу. Інсталятори магазину Локсмайстер на Подолі встановили керуючі елементи та здійснили пуско-наладочні роботи.
Отже магазин Локсмайстер на Подолі зробив свій маленькій внесок у покращення якості життєдіяльності офісу Бітунова – співробітники якого невтомно працюють над покращенням якості доріг в Україні та Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *