Надійний захист SECURITRON в Совіньйоні м.Одеса

Для захисту свого майна, економія зайва! Такого принципу і дотримується замовник, що проживає в Совіньйоні міста Одеси. В даному випадку завдання фахівців магазину ЛоксМайстер полягало в розробці захисту окремого приміщення в одному із будинків Совіньйону. Принцип полягав в розробці максимального захисту приміщення від сторонніх осіб. Тобто потрапити туди може лише власник, якому відомий код доступу. Розробка даного рішення відбулася завдяки продукції SECURITRON Американського виробництва, що має довічну гарантію, продукції YLI Китайського виробництва та RYOBI Японського виробництва. Відповідно в двері замовника було врізано два електроригелі YLI® YB-500A та врізний дотягувач RYOBI(ріобі). Система, що керує ригелями була побудована на контролері та кодовій панелі компанії SECURITRON (секурітрон).

Компанія SECURITRON (США) (секьюритрон) належить до числа світових лідерів з виробництва електромеханічного обладнання та аксесуарів для систем контроля та керування доступом. До виконавчих елементів для систем контролю та розмежування доступу SECURITRON (секьюритрон) належать цифрові системи, які призначені для керування електричними та електромеханічними замками на об’єктах середнього та високого рівня безпеки. Кодові панелі SECURITRON (секьюритрон) призначені для монтажу як всередині приміщення, так і зовні. Мають довічну гарантію. Дана система дозволила поєднати роботу обох електроригелів в одне ціле. Тобто ригелі, які встановлені в різних місцях працюють одночасно, як один замок. Щоб потрапити в приміщення, хазяїну відомий код доступу, при наборі якого на кодовій панелі, система подає сигнал на ригелі та одночасно їх відмикає. Залишається лише потягнути на себе двері. При чому двері завжди зачиняються самі, тут уже вступає в дію врізний дотягувач RYOBI(ріобі), завдання якого постійно тримати двері в закритому положенні. Даний дотягував також має фіксатор, що дає змогу, при потребі, зафіксувати двері у відчиненому положенні. Вихід же з приміщення здійснюється завдяки натисканні однієї кнопки, яка також подає команду на електроригелі та відмикає двері.

В підсумку клієнт отримав високоякісну систему контролю доступу (СКД), а завдяки продукції прихованого монтажу – елегантний, а найголовніше без порушення дизайну зовнішній вигляд самих дверей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *