Наших локсмайстрів знають в обличчя!

«О, ми знаємо ваш магазин у Івано-Франківську!» – так зустрічали менеджера магазину ЛоксМайстер® учасники дев’ятого щорічного фестивалю «Гуцульська бринза», що пройшов на цих вихідних у місті Рахів.

Доброю традицією для заходу стало виставляти різні здобутки гуцулів – елементи щоденного побуту, різноманітні ремесла, предмети місцевої культури. Відтак, не обійшлося без місцевого локсмайстра. Його гуцули впізнали, адже кому ще можна довірити свою безпеку? На «Гуцульській бринзі» знайшлося чимало охочих дізнатися про те, як захистити свою оселю. Спеціаліст ЛоксМайстер® залюбки надавав консультації з питань способів захисту свого житла усім охочим, роздав буклети і листівки, з яких можна довідатися про високоякісну продукцію безпеки.

Ми раді, що існують такі фестивалі, як «Гуцульська бринза». Адже саме там можна ближче поспілкуватися з співвітчизниками задля того, аби реалізувати нашу основну мету: зробити життя українців більш захищеним та безпечним. Сподіваємося, що завдяки нашій участі у цьому та подібних фестивалях, кількість якісної продукції безпеки у домівках наших громадян збільшиться, а крадіжок – значно поменшає.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *