НЕ ДАЙТЕ ГРАБІЖНИКУ ЗАЙВОГО ЧАСУ

На більшість дверей, встановлених в звичайних квартирах, піде до 5 хвилин часу. З простими замками у професіонала піде до 2 хвилин. З зовсім простими замками злом займе секунд 20. Все залежить від підготовки злодія, від використовуваних інструментів і від самих замків в ваших дверей. У більшості випадків в квартирах українців встановлені не найкращі замки і двері з тонкого металу. Їх можна назвати протипожежними, але ніяк не проти злому. І розкриваються вони дуже швидко.

Серйозні двері з серйозними замками розкриваються за годину часу. Таких дверей в Україні встановлено не більш як 5%. Потрібно розуміти, що відкрити відмичками або віджати в стилі МНС можна будь-які двері – це питання часу і бажання. Але кожна хвилина при відкритті злодіями – це ваш захист і є ймовірність, що від злому відмовляться або злодію хтось перешкодить. Двері масового виробництва з базовими замками відразу можна викидати, бо вони ніяк не захищають ваше житло, а тільки створюють уяву захисту.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» порадять та допоможуть вибрати замки та двері, які дадуть справжній бій грабіжникам. І перемога буде за нами!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *