НЕ ДАТИ ЗЛОДІЯМ ПРИВІД ПОГРАБУВАТИ КВАРТИРУ

Якщо крадіжку хочуть зробити професіонали. як правило цьому передує цілий ряд заходів. спрямований на те, щоб з’ясувати розпорядок сім’ї та час відсутності в квартирі мешканців. Для Вас це виливається в телефонні дзвінки, коли «помиляються номером», що почастішали дзвінки по домофону від листонош, водопровідників та інших незрозумілих особистостей.

У двері можна виявити сірник, папірець або зубочистку, вставлену непомітно в щілину, маленькі предмети на килимку перед дверима. Невідомих тиняються перед під’їздом або сидять на підвіконнях в під’їзді.

Якщо це почало відбуватися, попередьте сусідів, особливо тих, хто днями буває вдома. Почніть несподівано приїжджати в робочий час додому. Не давайте ключі від квартири навіть перевіреним людям щоб полити квіти, доглянути за порядком і т.п. Так як у них ключ можуть викрасти, або непомітно взяти на час.

Не намагайтеся ніколи нікого стороннього присвячувати у свої плани на відпустку, вихідні, ділитися з ними своїм розпорядком і звичками. Проведіть на цю тему виховну бесіду зі своєю дитиною. Не залишайте записки в двері «Буду через дві години».

Будьте пильні.

Але жодні вище перелічені поради безсилі без надійних металевих дверей з замками з високим ступенем секретності.

Магазин «ЛоксМайстер на Подолі» пропонує вхідні двері та замки від кращих зарубіжних і вітчизняних виробників.

Довірте нам Вашу безпеку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *