Не кожен пройде через замок ДОРІ

Кодовий електромеханічний замок ДОРІ це практичне рішення для створення системи контролю доступу, де основними його перевагами є:
 – можливість набирання і зміни код так, що навіть спостерігач, що стоїть поруч, не побачить код, який Ви набираєте;
 – зберігання кодів за відсутності живлення не менше ніж на 50 років;
 – дистанційне відкривання замка;
 – підключення замка до сигналізації, домофону.

До фахівців магазину “ЛоксМайстер Буковини” звернувся директор Чернівецької взуттєвої фабрики “КАЙРОС” Андрій з потребою створення точки доступу для унеможливлення попадання до приміщення сторонніх осіб. Після виїзду на об’єкт було запропоновано встановлення саме електромеханічного замка ДОРІ виходячи з технічних параметрів дверей та побажань замовника. У найкоротші терміни робота була виконана, де у комплекті до замка було встановлено дотягувач RYOBI (Японія). Адже як вже не раз писалося у наших попередніх статтях ні одна система контролю не може існувати без самозакривання.

Професійно організовані системи контролю доступу дають змогу не лише уповноважити відповідних осіб на вхід до приміщення, але і вести аудит подій (знати, хто і коли заходив до приміщення), встановлювати доступ до приміщення за розкладом, контролювати використання робочого часу. 
Тож звертайтесь до нашого магазину за професійною порадою, що знаходиться за адресою м. Чернівці, вул. Шевченка, 52. З нетерпіння чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *