Нові ручки-скоби ROSTEX® незабаром в мережі «ЛоксМайстер»!

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» рада повідомити, що у вересні асортимент зовнішніх ручок-скоб всесвітньо відомого чеського виробника продукції безпеки ROSTEX® поповниться новими моделями  ARCHITECT і GAMA в матовій обробці, а також ручками-половинками до них TREVISO, NOVARA, NAPOLI, що встановлюються на внутрішню сторону дверного полотна і забезпечують відкриття дверей зсередини.  

ROSTEX® (Ростекс) – відомий у всьому світі і визнаний серед професіоналів галузі безпечного замикання виробник захисної фурнітури для вхідних дверей, а також дизайнерської фурнітури для міжкімнатних дверей та вікон, продукція якого має наступні беззаперечні переваги:
Унікальні конструктивні рішення захисту від зламу
Високоякісні матеріали та зносостійке покриття
Варіації дизайну на будь-який смак
Майже 90-річна історія успіху підприємства
 
Головною особливістю ручок-скоб є захисна (фіксаційна) функція – така ручка не дозволяє відкрити двері ззовні, навіть якщо вони замкнені лише на заскочку.
 
 
Ручки-скоби ARCHITECT і GAMA виготовлені із суцільної (без порожнин) нержавіючої сталі, завдяки чому мають високі експлуатаційні характеристики, призначені для зовнішнього використання і можуть кріпитись як на металевих, так і на дерев’яних дверях.
 
Нові моделі ROSTEX® можуть бути встановлені не тільки стандартним вертикальним способом, а і горизонтальним. Така варіативність способів монтажу ARCHITECT і GAMA, у поєднанні із їх мінімалістичним стилем, має неабияке значення у процесі розробки оформлення вхідних дверей, що значно розширює можливості дизайнерських рішень.
 
 
Нові моделі ручок-скоб із нержавіючої сталі в матовій обробці ARCHITECT і GAMA від ROSTEX® додадуть дверям стильності, технологічності і вишуканості, зроблять їх по-справжньому солідними.
 
Задля захисту циліндра дверного замка, разом із новими моделями ручок-скоб ARCHITECT і GAMA фахівці мережі «ЛоксМайстер» рекомендують встановлювати захисний протектор ROSTEX® R3 Quadrum, що має третій клас безпеки.
 
                                       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нові ручки-скоби ROSTEX®, які з’являться в магазинах мережі «ЛоксМайстер» вже у вересні, мають наступні розміри:
ARCHITECT – довжина 900 мм., міжосьова відстань 800 мм.;
ARCHITECT – довжина 600 мм., міжосьова відстань 500 мм.;
GAMA – довжина 1000 мм., міжосьова відстань 800 мм.;
GAMA – довжина 850 мм., міжосьова відстань 650 мм.
 
З повним асортиментом захисної та інтер’єрної фурнітури ROSTEX® можна ознайомитись в магазинах мережі «ЛоксМайстер» та на сайті www.locksmaster.ua.
 
А фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер», в разі потреби, готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п..
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *