Новий дизайн дверей в оновлених демзалах

У мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® проведена реконструкція демзалів вхідних дверей. На заводі-виробнику вхідних дверей MUL-T-LOCK (мультилок), які складають основу асортименту демзалів магазинів, оновився модельний ряд. На виробничих потужностях, що розташовані у Ізраїлі, провели повну модернізацію виробництва, було уведено в експлуатацію автоматичну лінію. Завдяки  новій печі, що використовується у процесі виробництва вхідних дверей на етапі фарбування,  наші клієнти можуть придбати фарбовані двері MUL-T-LOCK (мультилок), які є надстійкими до зовнішнього впливу.
 
У зв’язку з нововведенням був переглянутий формат співпраці з постачальниками декору. Тепер вхідні двері MUL-T-LOCK (мультилок) серії АРТ будуть представлені в двох варіантах декору: МДФ накладки в шпоні – для внутрішніх приміщень, у плівці з різьбленням і патиною.
 
Декор вхідних дверей можна вибрати як з безлічі позицій в каталозі, так і запропонувати власний.
 
Новий сучасний дизайн, широкі можливості декорування в поєднанні з традиційно високою безпекою вхідних дверей у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® надають можливість кожному обладнати своє житло безпечно і красиво.
 
 
 
 
 

 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *