ОБИРАЄМО ДОТЯГАВАЧ ДО ВАШИХ ДВЕРЕЙ

Якщо Вам потрібно обрати дотягувач самостійно, то необхідно обов’язково брати до уваги два фактори – вагу двері і ширину дверного полотна. Важкі двері з широким дверним полотном необхідно оснащувати потужним дотягувачем. Необхідно встановлювати дотягувач і тягу в суворій відповідності до рекомендацій виробника.

Також не менш важливим фактором є інтенсивність експлуатації та фактори впливу зовнішнього середовища температурний режим, наявність протягів та система кондиціювання повітря.

Хочемо зазначити що якісні дотягувачі таки як Аблой та Риобі (Abloy, Ryobi) додатково мають функцію: гальмо відкривання – додатковий гідравлічний контур з власним регулюванням, який обмежує максимальну швидкість відкривання дверей. Ця функція не дасть двері відкритися з небезпечно високою швидкістю при різкому пориві вітру або від різких дій людини, не дозволяючи двері вдарити по стіні або по опинився в «зоні ураження» людині. Ця функція настійно рекомендується для застосування на всіх зовнішніх дверях на вулицю і обов’язкова при наявності сильних вітрів або протягів.

Ще існує фіксація відкритого положення у моделях DS-1554, DS-2550, DS-3550  та інших. Зручно при періодичної необхідності тримати двері відкритими, наприклад, для переміщення великогабаритних предметів або для провітрювання, при високому трафіку. Обов’язкова на входах, які використовуються людьми з обмеженими фізичними можливостями, наприклад, в медичних установах.

У дотягувачах Аблой та Риобі (Abloy, Ryobi) є регулювання швидкості закривання в діапазоні кутів від 15 до 0 градусів. Це необхідно для дверей з ущільнювачем та з електромеханічним накладним замком. Прискорений рух в зоні «дохлопу» дозволить надійно замок без шкоди для комфорту і безпеки руху в основній зоні.

Звісно можна самому обрати та спробувати встановити дотягувач. Але є певні тонкощі у цій справі, які обов’язково вплинуть на його подальшу роботу. Тому є більш ефективне рішення – довірте це справжнів фахівцям. Менеджери магазин «Локсмайстер на Подолі» підберуть оптимальну модель дотягувача. Майстри його якісно встановлять та налаштують. Чекаємо на ваші звернення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *