Оксамитовий сезон у Форосі закритий на Inhova Spy

Об’єкт: готель «Таврія», Форос.
 
Цього літа фахівці мережі «ЛоксМайстер Крим», внесли у розвиток туристичної індустрії України свій внесок. Для того щоб готель «Таврія» став ще більш функціональним, зручнішим та безпечнішим було виконано введення в експлуатацію (встановлення замків, запуск та налаштування) готельної системи Inhova – 47 готельних замків Inhova Spy (розрахованих для монтажу на будь який механічний замок).
 
Іспанський бренд Inhova – світовий лідер у виробництві готельних систем замикання, з 2005 року представлений в Україні. Компанія INHOVA (ІНХОВА) пропонує системи для готелів, які повністю комп’ютеризовані і інтегруються в єдину систему безпеки та управління готелем.
 

 
Також було встановлено: 17 механічних замків Nemef (немеф), 10 механічних замків Santos Profile Lock , 2 програматора Inhova (інхова), 1 портативний програматор Inhova (інхова).
 
Монтаж виконаний на існуючі замки шляхом заміни фурнітури на Inhova Spy з використанням декоративних монтажних пластин виконаних з чорного акрилу. Система встановлена на двері Super Lock (супер лок), Gerda (герда) профільні алюмінієві двері та дерев’яні двері з масиву.
 
Мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» дякує готелю «Таврія» за довіру. Найважливіше для наших фахівців – це безпека клієнтів. Від себе гарантуємо максимум якості на кожному етапі співробітництва.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *