Переваги нового замка Santos® – зустрічайте!

Основний замок SANTOS® Sash Lock (сантос сеш лок) 712 серії покращено роликовою заскочкою.Роликова заскочка дозволяє відчиняти двері, не натискаючи на ручку. Ця деталь дозволяє встановлювати SANTOS® Sash Lock 712 у двері, які комплектуються ручками-скобами та іншими фіксованими ручками.
Нові замки SANTOS® (сантос), вже є у продажу у мережі магазинів ЛОКСМАЙСТЕР тому якщо перед вами стоїть задача встановити універсальний якісний та недорогий замок – запитуйте SANTOS® (сантос) у фахівців наших магазинів.

Замок португальського виробника SANTOS® Sash Lock 712 (сантос саш лок) призначений для встановлення в профільні двері як основний, також можливе встановлення у деревяні двері комплектується ручкою скобою Масивний прямокутний ригель і захисна загартована пластина замкового механізму забезпечують надійний захист від зламу циліндру. SANTOS® Sash Lock 712 (сантос саш лок) комплектується торцевою планкою в обробці матова латунь. Сумісний із ручками скобами ABLOY (аблой).

 
Замок SANTOS® Sash Lock 712 із роликовою заскочкою – правильний вибір для дверей із високою прохідністю. Їх можна встановлювати у офіси (магазини, спортклуби, школи й лікарні, поліклініки, кінотеатри тощо).
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *