Південний ЛоксМайстер на BUILD TECH-2012

Фахівці магазину Південний ЛоксМайстер взяли участь у Будівельній виставці Build Tech-2012, що пройшла з 1 по 4 листопада у виставковому комплексі Одеського порту.
Увазі відвідувачів заходу представили циліндри провідних світових виробників – MUL-T-LOCK (мультилок) (7х7, CLASSIC, МТ5+, INTERACTIVE) та ABLOY (аблой) (PROTEC та NOVEL), ALBA, KABA, MOTTURA,замки MUL-T-LOCK (мультилок), систему KNOCK N`LOCK (кнок лок), фурнітуру ROSTEX (ростекс), готельні замки INHOVA(інова) та сейфи J.SH (джиес ейч).
Більше за все відвідувачі Build Tech-2012 цікавились комплектацією вхідних дверей. Гостей цікавила як продукція безпечного замикання, так і декор. Ще до завершення виставки до ЛоксМайстер надійшло замовлення на представлені у експозиції накладки з МДФ, оздоблені ізраїльським ПВХ-покриттям VINORIT (віноріт). Після відвідування виставки, у ЛоксМайстер завітали клієнти, які оцінили переваги продукції магазину на Build Tech-2012, та замовили замки для вхідних дверей та фурнітуру ROSTEX (ростекс).
На BUILD TECH-2012 всі охочі отримали професійну консультацію з питань безпеки об’єктів. Мережа ЛокМайстер завжди відкрита до діалогу з громадянами – адже основною нашою метою є донести до кожного українця важливість і необхідність надійного захисту майна.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *