ПРЕДСТАВЛЕННЯ: Замки Knock N’Lock “Дятел”

Компанія E-Lock (Ізраїль) є виробником серії електромеханічних замків під назвою ‘Knock N’Lock’ із застосуванням унікальної запатентованої технології «Knock Code Technology».
   
«Knock Code Technology» (технологія кодованого удару) – це технологія бездротової передачі даних за допомогою серії ударів крізь тверді матеріали: метал, дерево, скло та пластмаса і т.п. Фізичний код доступу, який складається з 4-х, 5-ти або 6-ти цифр і має 1 000 000 можливих комбінацій, передає серію з 17 ударів, що являє собою криптостійку комбінацію часових інтервалів між ударами, яка змінюється з кожною передачею фізичного коду і має егіміліарди (мільярди мільярдів) варіантів. 
Результати тестування продукції в лабораторії VdS (Німеччина) на стійкість до електронної атаки шляхом підбору коду або зламу алгоритму кодування показали найвищий рівень криптостійкості системи.
Саме завдяки передачі даних крізь тверді матеріали і тому, що замки не мають вихідних зовнішніх елементів, вони можуть бути встановлені на об’єкти, які повністю екрановані від радіохвиль, інфрачервоного та радіаційного випромінювання. Замки встановлюються зсередини і не мають зовні жодних деталей, що забезпечує абсолютний захист від спроб несанкціонованого відкривання. Для відкриття замку достатньо набрати код на ключі і злегка притиснути його до дверей. У випадку втрати ключа повністю виключена можливість його несанкціонованого використання шляхом підбору фізичного коду. У випадку втрати, користувачеві достатньо почати використовувати новий ключ.

Перший тип пристроїв замикання під брендом Knock N’Lock – це універсальні замки. Універсальність полягає в тому, що даний тип замків може використовуватися для замикання різних пристроїв: дверей, металевих шаф, канцелярських сейфів, розсувних дверей, ролет, вантажних контейнерів, дверей і роллет вантажних відсіків комерційних автомобілів і т.п. Сила утримання на гаку замку – 1,5 тонни і, за допомогою спеціальної фурнітури, може бути збільшена до 2,5 тонн!

Замки представлені моделями SD 460 CY і VL 463 L
SD 460 CY – замок, що програмується за допомогою ключа-брелока. Кількість кодів у пам’яті замка – 125. Живлення – літієвий елемент 3 V, тип 123.
VL 463 L (покоління G3) – замок має можливості програмування за допомогою ключа-брелока і комп’ютера. Замок має функцію аудиту останніх 1000 подій і затримки відкриття до 15 хвилин. Кількість кодів у пам’яті замка – 500. Живлення – літієвий елемент 3 V, тип 123.
Розроблено спеціальні замки SL 873 (покоління G3) для сейфів. Принцип їх дії – блокування ригеля системи сейфа, що керується поворотником штурвалу. Встановлюється всередині сейфа. Сила опору вдавленням рухомого стрижня замку – 800 кг. Замок використовується з блоком елементів живлення РР 901. Живлення – один або два літієвих елементи 3 V, тип 123.
Пристрій-блокіратор BD 825 застосовується для блокування рухомих частин замків (наприклад, вертикальної тяги замку багатостороннього замикання). Може бути використаний в якості блокуючого елемента для ригелів і ригельних кареток домашніх і канцелярських сейфів з метою підвищення їх безпеки. Сила опору вдавленню рухомого стрижня замку – 250 кг. Замок використовується з блоком управління CU 810 або CU 813 для покоління G3. Живлення – літієвий елемент 3 V, тип 123. 
Замок САМ CD 830 – це врізний замок для обладнання, наприклад, ігрових і торгових автоматів, електророзподільних шаф, і т.п. Це замок типу CAM Lock, але у нього відсутній отвір під ключ. Замок також використовується з блоком управління CU 810 або CU 813 для покоління G3. Живлення – літієвий елемент 3 V, тип 123.

Реле-активатор КА 720 застосовується для керування різними електричними ланцюгами, електроустаткуванням і будь-якими виконавчими елементами – електрозамками. За допомогою цього реле-активатора можна облаштовувати автономні системи контролю доступу з управлінням за допомогою акустичного кодованого, криптостійкого сигналу.

Керування цими замками і пристроями здійснюється за допомогою компактних переносних ключів-брелоків РК 116, РК 117 і РК 183 (тільки для покоління G3). Управління також може здійснюватися за допомогою кодових панелей, які стаціонарно закріплюються на дверях або дверних коробках. Панелі не мають ані дротового, ані будь-якого іншого з’єднання з замками. Використовуються панелі марок MK 202 ST і MK 203 G3 (тільки для покоління G3).

Для віддаленого управління замками Knock N’Lock використовується спеціальний пристрій дистанційного керування МК 216 та МК 213 G3 (тільки для покоління G3). Пристрій активується подачею імпульсу 12 V DC довжиною мінімум 0,5 секунд і може бути інтегрований із зчитувачами карток, кнопкою домофону та ін. Пристрій може бути зв’язаний з GSM-модемом. При цьому управління замком може здійснюватися практично з будь-якої точки планети.

Всі замки покоління G3 окрім можливості програмування за допомогою ключів-брелоків або кодових панелей можуть програмуватися з комп’ютера за допомогою спеціальної програми. Всі вони мають функцію аудиту останніх 1000 подій і регулювання затримки відкриття до 15 хвилин. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *