про не економну економію

Привіт всім .
Знаєте що мене дивує . Часто люди вважають що вони розумніші за інших навіть в тому чого ніколи не робили , навіть тоді коли це справді розумні люди.
Цю історію можна віднести ще і до розряду “скупий платить двічі”
До нас звернулись мешкані одного із львівських ОСББ. Як виявилось у тому будинку проживає викладацький персонал одного з Львівских універів . Запит був на електромагніти і на дотягувачі . І якщо із магнітом справа проста , спершу люди звернулись до якогось сумнівного “майстра” , щоб він встановив у 2 підїзди примітивненьку систему контролю доступу. В кінці кінців були проведені роботи на одному підїзді , де дотягувач зле дотягував так як на вадкі металеві двері був встановлений дотягувач котрий можна поставити хіба що на вузькі пластикові , ну а магніт не тримав дверей . Тобто дядько вагою до 70 мабуть легко поштовхом розривав зєднання .Магніт у нас придбали потужніший на 350КГ . Дотягувач вирішили поки не чіпати . Напряг із бюджетом люди не дуже хочуть скидуватись щоб жити в чистому підїзді , але і сварятся що живуть в обгадженому алкоголіками . Дивно .
Але найцікавіше почалось коли я пішов дивитись на другий підїзд . Там двоє дверей .
За всіма параметрами і без особливих затрат трудових годин туди можна було встановити дотягувачі Ryobi D-2055 з паралельною тягою , на парадні двері і на вихід у задні й двір Ryobi DS-1554P із паралельною тягою з фіксацією .
Звісно я запропонував щоб наші Локсмайти увтановили ті два дотягувачі і тоді ми збожемо надати подвійну гарантію на них , але мешканіці на відріз відмовились . Мотивуючи це тим що вони самі все зроблять .
Само собою виникло у людей питання як його ставити , я звісно продемонстрував шаблон, як ним користуватис і де свердлити отвори, котрий іде у комплекті з кожним дотягувачем RYOBI, розповів і показав, як потім налаштовувати швидкість замикання дотягувача , легенько повертаючи клапани ,. Для того, щоб навіть людина без професійних навичок , але з “прямими” руками , ростущими з “правильного” місця могли розібратись.
І тут понєслась . 3 мільйони питань , а чи можна зробити так чи так , а чому дотягувач не на рамі а на дверях . На мої переконання і рекомендаціх виробника професура не звертала жодної уваги, а лише пропонувала дивні варіанти .
В кінці ім дуже сподобався їх же варіант із тим щоб приварити пластину до рами і використити її ік кронштейн щоб встановити всеж дотягувачі із стандартними тягами бо вони дешевші .Зі свого боку можу сказати, що даний варіант виглядаєхоч і не естетично , але він робочий, потрібно виготовити ті пластини і застосовувати електрозварку із затратою купи часу .
Минає десь 4 дні . заходить в магазин професор і просить ще один дотягувач . Я питаю а на які двері , відповідь на парадні . бо ми той вічі перествляли і переварювали , а коли регулювали то так викрутили клапан що витекло мастило .
На язику в мене крутилась фраза , “А я ж вам КАЗАВ” , та я не став її озвучувати , не варто ображати людину котра ітак зрозуміла , що зробила помилку.
Взагалі в нас в мережі Локсмайстер встановлення накладного дотягувача коштує 286 гривень . За це ви отримуєте вдвічі бельшу гарантію на 2 роки і позбавляєтесь головного болю із втановленням сервісом , та ще й економите час .
286 гривень це не так дорого , мені здаєтся що ваш час і нерви коштують значно дорожче .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *