Програма «З новим ранком»: «Витрачатися на безпеку потрібно!»

Експерти ЛоксМайстер надали рекомендації глядачам телеканалу «Інтер» щодо підбору вхідних дверей безпеки. У ефірі програми «З Новим ранком» розповіли про критерії, за якими слід обирати справді якісні вироби.
 
Автори сюжету єдині у думці з експертами – безпека не може бути дешевою. Тож купувати вхідні двері та комплектуючі до них слід у професійному Локсмайстер-центрі.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *