Простий. Зручний. Гнучкий. MUL -T- LOCK Interactive+

На ринку продукції безпеки – дверних замків, циліндрів, фурнітури презентовано нову для України пропозицію – циліндри MUL -T- LOCK Interactive+ ( мультилок інтерактив ) у системі FleX Control. Просте механічне рішення, коли потрібно надати тимчасовий доступ у приміщення.
 
З кожним циліндром FleX Control ( флекс контроль ) Ви отримуєте:
  — Забезпечення доступу, коли і кому необхідно;
  — Ідеально підходить для врегулювання відвідувань домашнього персоналу, для доступу тимчасовим співробітникам, і для обмеження доступу штатному персоналу;
  — Даний циліндр простий у використанні і установці – відсутня проводка, програмне забезпечення або дорогі електронні системи.
 
 

 
 
Циліндри MUL -T- LOCK Interactive+ ( мультлок інтерактив ) з патентованною технологією MUL -T- LOCK «Подвійний телескопічний пін» у системі FleX Control ( флекс -контроль ) – пропозиція для ощадливих власників приватних або комерційних приміщень.
Це рішення не вимагає встановлювати заново циліндр, ставити додаткові замки, вилучати ключі для контролю доступу. Установка MUL -T- LOCK Interactive+ не складніше ніж для будь-якого іншого циліндра.
Для замовлення циліндрів FleX Control ( флекс контроль ) та виготовлення оригінальних ключів звертайтесь у магазини мережі ЛоксМайстер!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *