Протипожежні двері для ТРЦ «Ocean Plaza»

«Ocean Plaza» – один з найсучасніших торгово – розважальних центрів в Україні. Його урочисте відкриття минулої осені запам’яталося киянам та гостям столиці. Яскрава сучасна архітектура з застосуванням новітніх фасадних технологій , дизайнерський інтер’єр з величезним акваріумом, одна з найбільших в Україні парковок та інші унікальні характеристики роблять його не просто торгово -розважальним центром з широким спектром товарів, послуг і розваг, але й одним з головних визначних об’єктів Києва. З питань безпеки управляюча компанія звернулися за допомогою до фахівців мережі «ЛоксМайстер». Було поставлено завдання професійно обладнати спеціальними протипожежними дверима приміщення особистого доступу. Специфіка встановлених дверей у тому, що це спеціальні сертифіковані протипожежні двері зі стійкістю до зламу. Вони укомлектовані замком Mul -T- Lock ( мультилок) 4- х спрямованого замикання та захисною фурнітурою Rostex ( ростекс ). Професійне встановлення дверей провели майстри магазину «ЛоксМайстер Академмістечко».
 

 

У вересні цього року в «ЛоксМайстер» звернулися вже з новим замовленням – з’явилася необхідність встановити дві протипожежні двостулкові двері нестандартних розмірів для допоміжних приміщень. Двері укомплектували протипожежними замками Nemef ( немеф ), якісною дверною фурнітурою Nemef ( Немеф ) для протипожежних дверей. Двері мають сертифікат відповідності укрСЕПРО. Для безпеки та зручності користування були встановлені дотягувачі RYOBI ( ріобі ) серії Стандарт.
 
Досвід звичайних та унікальних інсталяцій мережі «Локсмайстер» свідчить про те, що наші менеджери не залишають без уваги ні великих, ні одиничних замовлень. АС- менеджери мережі магазинів «Локсмайстер» готові розробляти і реалізовувати технологічно непрості запити по безпеці.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *