РЕКОМЕНДУЄМО СИСТЕМУ VIP CONTROL

Одними з наших клієнтів є щасливі власники нових квартир. У нас вони, звичайно ж, купують зламостійкі та красиві вхідні, що обладнанні надійними замками.

Двері зазвичай монтуються на стадії ремонту в новій оселі. І тут виникає гостре питання, як бути з ключами? В квартирі ще власники не живуть, а працюють стороні майстри з ремонту, яким необхідно дати ключі. Але де ж гарантія, що з цих ключів не буде зроблена копія. Звичайно ж ми рекомендуємо встановити циліндрові механізми CLIQ, що мають абсолютний захист від несанкціонованого дублювання ключів. Але, по-перше, не кожен довіряє електронним системам (а дарма), по-друге, не кожен може собі цю систему дозволити, бо вона відносно не дешева, а кожна копійка на рахунку.

В таких випадках ми рекомендуємо купувати механічні циліндри з опцією VIP Control.  Ця опція саме й призначена для захисту від несанкціонованого дублювання ключів під час монтажу замка, чи під час будівельних робіт, коли ключ потрапляє до стороніх осіб. Ці циліндри комплектуються одним або двома монтажними ключами, якими і користуються майстри. А ключі користувачів (власників) разом з кодовою карткою запаюються в індивідуальний пакет і доступ до них має тільки власник.

Коли ремонт в квартирі закінчено власник дістає свої ключі, закриває та відкриває своїм ключем замок  тим самим перекодовує його і забороняє доступ монтажним ключам.

Ось таке просте і дуже дієве рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *