Ремонт дверей з ЛоксМайстер Академмістечко

Магазин ЛоксМайстер Академмістечко, разом з кваліфікованим складом професійних працівників з монтажу замковоскобяної продукції, завжди готовий виконати завдання будь якої складності пов’язані з ремонтом чи удосконаленням вхідних дверей. 
Проблемою більшості власників дверей є наявність неякісних механізмів замикання, таких як : фурнітура, корпус замка, циліндр.

По суті – ці три компоненти виконують головну функцію захисту вашого майна при зустрічі з грабіжником.
Фахівці магазину ЛоксМайстер Академмістечко мають рішення такої проблеми, та готові запропонувати продукцію здатну витримати фізичне навантаження та проявити стійкість від застосування відмичок. Це може стати можливо за рахунок встановлення на двері таких комплектуючих: захисна фурнітура від чеського виробника ROSTEX (Ростекс); замок Santos (Сантос), циліндр MUL-T-LOCK (Мультилок)
ростекс
Для ти хто бажає отримати не тільки безпеку та надійність, яку гарантуютує продукція від світових виробників представлена у мережі ЛоксМайстер. Ми можемо запропонувати декор дверей втілений у найкращих матеріалах з новітнім дизайном. ПВХ покриття VINORIT® – це високоякісне термопластичне покриття спеціально створене для декорування дверей.
віноріт ПВХ
Також мережа ЛоксМайстер готова запропонувати новий та цікавий матеріал для декору: натуральний кам’яний шпон SlateStone.
 кам'яний шпон
Камінь SlateStone надає величезну свободу для фантазії. Його зручно використовувати при оздоблені величезного спектру поверхонь: підлога, стіни, меблі. Унікальна запатентована технологія дозволяє виготовляти найтонші плити з найгарніших у світі каменів. Кожна облицювальна плита унікальна у своєму роді, оскільки зберігає в собі малюнок масиву сланцю, з якого вона виготовлена. 
Магазин ЛоксМайстер Академмістечко завжди відкритий для співпраці з тими, хто цінує безпеку та надає перевагу якості у поєднанні з новітніми матеріалами для декорування.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *