Рішення від ЛоксМайстра для Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла

Львів – це безперечно одне з найгарніших міст України і взагалі світу. Нідлякого не таємниця що наше місто буквально насичене історичними памятками та легендами, котрі можна почути і побачити на кожній вуличці , історичної частини Львова. Однією з таких памяток архітектури є Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла ( в народі костел Єзуїтів) . Збудований ще у 17ст.(1630р.) він і досі прикрашає наше місто і радує очі та душі його відвідувачів, Храм був зачинений із приходом до влади більшовиків і використовувався як книжковий склад аж до 2011р.
Через наплив туристів та віруючих Львівян , парафія храму стикнулась із проблемою відчинення та зачинення вхідних дверей . За допомогою вони звернулись у наш Локсмайстер центр із потребою підібрати достатньо витривалий дверний дотягував котрий зміг би витримати просто шалену кількість відмикань . Ми у Локсмайстер центрі вже маємо досвід встановлення дотягувачів у місцях надзвичайно великої прохідності людей , такі як Новий Термінал Львівського аеропорту, Вірменська церква та декілька популярних ресторанів Пузата хата, Старгород, Хмільний дім Роберта Домса та інші.
Нами було запропоновано встановити японський дотягувач RYOBI D-3550 із можливістю фіксації відкритого положення , ресурс відкривання/закривання 2 000 000 . Встановлений він був на спеціальну монтажну пластину для більшої надійності кріплення. Дивітся фото і звертайтесь до нас ми будем раді вам стати в пригоді.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *