Роздрібну ціну на навісні замки MUL-T-LOCK® знижено!

Інколи виникає нагальна потреба закрити доступ до архіважливих приміщень. У таких випадках може знагодитись навісний (висячий) замок. Проте він має бути не лише надійним, але й високосекретним.
 
Усе, що Вам потрібно для цієї мети, Ви зможете знайти у мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер». У нашому асортименті представлені високоякісні замки для замикання воріт, решіток, складських та інших приміщень. Навісні (висячі) замки MUL-T-LOCK® (мультилок) представлені у нашому асортименті у трьох серіях:
 
Перша серія: G-Серія – універсальні висячі (навісні) замки з циліндром MT5+ або 7х7, матеріал корпусу – латунь, обробка корпусу – сатин-хром, матеріал дужки – загартована сталь із вмістом бору. Дана серія представлена моделями з діаметром дужки 8 та 10 мм, із звичайним або подовженим корпусом для захисту дужки.

Циліндри Мультилок MUL-T-LOCK® MT5+, якими обладнаний цей замок – це новий революційний рівень безпеки, зносостійкості, надійності, секретності та комфорту від всесвітньо відомого ізраїльського виробника.

 
Друга серія: С-Серія – навісні (висячі) замки підвищеної безпеки з циліндром MT5+ або Classic. Матеріал корпусу – загартована сталь, обробка – чорна полімерна фарба, матеріал дужки – загартована сталь із вмістом бору. Представлені моделями з діаметром дужки 9.5, 12.7 та 15.8 мм. Доповнюють серію протектори для захисту дужки і корпусу, які підбираються для кожної моделі окремо.
 
Захисні протектори MUL-T-LOCK® (мультилок) HASP – призначені для захисту висячих замків MUL-T-LOCK® С-серії. Ці протектори також ізраїльського виробництва. Захисний протектор виключає доступ до корпусу та дужки замка. При замиканні замок повністю ховається в корпусі протектора, і таким чином, є максимально захищений від пошкодження та спроб злому. Виготовлений з чавуну.
Третя серія: Е-Серія – навісні (висячі) замки підвищеної безпеки з циліндром Interactive (інтерактів). Матеріал корпусу – загартована сталь, обробка – чорна полімерна фарба, матеріал дужки – загартована сталь із вмістом бору. Представлені моделями з діаметром дужки 11, 14 та 18 мм, із звичайним або подовженим корпусом для захисту дужки.
 
 
Матеріал корпусу та скоби всіх представлених серій навісних (висячих ) замків гарантує захист від корозії та практично унеможливлює ламання замку. Найвищий рівень безпеки забезпечується застосуванням (навісних) висячих замків разом зі спеціальними захисними навісами.
 
Найбільш популярними на ринку навісних (висячих) замків є моделі MUL-T-LOCK® G47/G55. Це універсальні навісні (висячі) замки виготовлені з латуні. Найкраще підходять для замикання трейлерів, шафок, трансформаторних будок, воріт та гаражів. У свою чергу модель MUL-T-LOCK® М13 навісний (висячий) замок підвищеної безпеки застосовується для товарних вагонів у поїздах, для замикання складів тощо. Виготовлений з гартованої сталі. Ключ витягується лише у закритому стані.
 
І на завершення приємна новина – на навісний замок MUL-T-LOCK® G55 MT5+ та моделі MUL-T-LOCK® М13 істотно знижена ціна. Більш детальну інформацію дізнавайтесь в мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» у менеджерів та консультантів.
 
Скористайтеся неймовірною можливістю – придбайте надійний високосекретний навісний (висячий) замок та одночасно істотно заощадите!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *