Розсувні захисні решітки – безпека та комфорт за розумні гроші

Дуже часто для ефективного захисту майна встановлення лише високоякісних замків у вхідні двері недостатньо. Адже зловмисники можуть потрапити у приміщення не лише через двері, а через інші отвори у зовнішніх стінах – вікна, вітрини тощо. 

 
У цьому випадку професіонали мережі «ЛоксМайстер» з метою додаткового захисту рекомендують встановлювати захисні розсувні сталеві решітки, основне завдання яких – запобігання несанкціонованого проникнення через віконні прорізи та дверні отвори, вітрини чи інші існуючі відкриті технічні проходи на зразок сходово-ліфтових вузлів та ліфтових шахт та посилення рівня безпеки об’єктів житлового та нежитлового фонду.
 
Зокрема, нещодавно у магазин «ЛоксМайстер Прикарпаття» звернувся клієнт – власник магазину з проханням  додатково убезпечити приміщення від «непроханих гостей». А з огляду на те, що у магазина великі вітрини, система захисту мала включати одночасний надійний захист і вікон, і дверей. 
Найкращим варіантом захисту в даному випадку є застосування розсувних решіток, які дозволяють ефективно захистити і вікна, і двері. І саме таку систему на базі розсувних грат від компанії ShikMETAL і  запропонували фахівці магазину.      
 
Розсувні захисні грати (решітки) від  компанії ShikMETAL – це  досконале поєднання традицій і сучасних технологій безпеки. Захисні розсувні решітки виготовляються з якісної сертифікованої сталі, індивідуально під вимоги кожного об’єкту та встановлюються всередині приміщень, у відповідності з усіма вимогами охоронних та банківських норм безпеки. У конструкції виробу не використовуються пластикові чи алюмінієві елементи, а сама вона є компактною, естетичною і універсальною, забезпечуючи просте та комфортне використання протягом усього періоду експлуатації.
 
Чому ми рекомендуємо решітки ShikMETAL (ШикМетал):

– Висока якість матеріалів, що використовуються для виготовлення решіток, підтверджена усіма відповідними сертифікатами. 
– Розсувні захисні решітки ShikMETAL захищені від підробки серійним номером.
– Розсувні системи ShikMETAL відповідають вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки, не перешкоджають евакуації у разі виникнення джерела займання вогню у приміщенні, не запалюються. 
– Мають оптимальне співвідношення ціна/якість.
– Розробляються та виготовляються в Україні.
 
 
Важливо, що поряд з високим рівнем безпеки, розсувні металеві решітки ShikMETAL, не дивлячись на розміщення всередині приміщення, не порушують цілісність дизайну і практично непомітні у складеному стані, адже відкриваються вони в одну або дві сторони та повертаються в отворі на будь-який кут, а також можуть бути пофарбовані у колір віконних рам. 
   
Отже, запропонована фахівцями магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» комплексна система захисту приміщення магазину, побудована на використанні розсувних металевих решіток ShikMETAL, дозволила власнику магазину не лише забезпечити належний захист, а й непомітно вписатися в існуючий дизайн. І все це за порівняно невеликі кошти, з гарантією та належним сервісним обслуговуванням!
  
 
 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *