СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ В ГОТЕЛІ PARK INN

Наш магазин ЛоксМайстер на Печерську обслуговує  не тільки роздрібних споживачів. Ми ще й співпрацюємо з великими корпоративними об’єктами. Постачаємо та інсталюємо системи контролю доступу, системи антипаніки, створюємо майстер-системи тощо.

На все обладнання, що нами постачається  ми надаємо сервісне обслуговування. Як гарантійне, так і післягарантійне. В тому числі й профілактичне.

Одним з наших великих корпоративних об’єктів є готель Parc inn, що знаходиться біля НСК Олімпійський. Ще на етапі введення готелю в експлуатацію нами була встановлена розголуджена система Майстер Ключ на базі циліндрів Mul-T-Lock та встановлені дверні автомати від виробника Abloy.

Система Майстер Ключ, з появою нових дверей поступово доповнюється, а по дверним автоматам ми періодично проводимо сервісне обслуговування, щоб працювали якісно і довго.

☎️ 044 365 1330

Київ, вул.Академіка Філатова, 2/1

____________________

#ЛоксмайстерНаПечерську

#бронь #фурнітурадвері #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #скд #мастерсистема #антипаника #доводчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *