Система антипаніки – європейський підхід забезпечення безпеки

Загальновідомо, що під час лиха люди, як правило, не здатні мислити конструктивно. Особливо загрозливими є наслідки прояву паніки в громадських місцях, адже панікуючи, натовп біля дверей, яку заклинило, здатен спричинити більше людських жертв, аніж вогонь.
Механізм “Антипаніка” був продуманий з тим розрахунком, щоб зсередини двері відкривалися навіть від легкого поштовху руки – ніяких поворотів ключем у замковій щілині і відмикання нескінченних засувів, в той час як ззовні двері надійно закриті. Не має значення, яка основа біля вхідних дверей (металева, дерев’яна, металопластикова). Головне – щоб вони відчинялися без зусиль. 


Механізм “Антипаніка” сконструйовано таким чином, що навіть легкого дотику вистачить для того, щоб відкрити шлях до свободи. Сьогодні існує широкий асортимент таких пристроїв: натискні ручки (PUSH-PAD) і натискні штанги (TOUCH-BAR). Ці механізми можуть бути як з одним замковим механізмом (бічне розташування), так і з двома або трьома точками замикання (збоку, вгорі і внизу). 


У нас в магазині представлено широкий асортимент систем антипаніки провідних світових виробників: NEMEF® (Нідерланди), TESA® (Іспанія), JPM (Франція), протипожежних замків, захисної фурнітури та інших необхідних аксесуарів. Оскільки безпека повинна бути не тільки ефективною, але і красивою. І приємно, що провідні українські компанії вже активно долучаються до європейських підходів з організації безпечного замикання.

Долучайтесь і Ви!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *