Система контролю доступу для медичної клініки «ІННОВЕЙТІВ ФАРМА РЕСЕРЧ»

Магазин ЛоксМайстер у Чернівцях – провідний фахівець у сфері замкових технологій Буковини – поглиблює співпрацю з медичними закладами. Зокрема нещодавно спеціалісти магазину розробили та встановили систему контрою доступу у медичний заклад "КЛІНІКА ІННОФАР – УКРАЇНА ІННОВЕЙТІВ ФАРМА РЕСЕРЧ" (с. Бояни, Новоселицького району Чернівецької обл.). З огляду на те, що клініка має сталий потік відвідувачів, виникла нагальна потреба в облаштуванні вхідних дверей системою контролю доступу. Після ознайомлення з вхідною групою клініки спеціалісти магазину «ЛоксМайстер Буковини» запропонували систему контролю доступу на базі контролерів ROSSLARE виробництва Ізраїль. Окрім безпосередньо контролера, побудова системи передбачала також встановлення магнітного замка YLI та двох зчитувачів ROSSLARE

ROSSLARE (Росслер) – відомий у світі бренд, що об’єднує цілу лінійку продуктів з безпеки, зокрема, зчитувачі та контролери, які здатні керувати робочими елементами, такими як електромеханічні замки, електромагніти та електромеханічні защіпки
 
YLI Electronic – виробник електронних замків з 12-річним досвідом роботи. Вироби від YLI відповідають усім міжнародним стандартам і пройшли сертифікацію в Європейському Союзі. Бренд YLI успішно продається більш ніж в 50 країнах світу – у Європі, Африці, Південній Америці та на Близькому Сході. Компанія YLI прагне надати найкращі продукти та послуги з найбільш конкурентоспроможною ціною і кращим сервісним обслуговуванням.
 
Особливістю встановленої системи є необхідність застосування спеціальної безконтактної картки або ж знання коду доступу, а також наявність автономної системи живлення, в результаті чого система працює навіть за відсутності зовнішнього живлення. Крім того, у пам’ять контролера можна прописати достатньо велику кількість користувачів – до 500.
Отже медична клініка отримала надійну систему, яка дозволяє ефективно керувати потоком відвідувачів, а  магазин «ЛоксМайстер Буковини» – ще одного задоволеного клієнта, який надає перевагу якісним перевіреним та безпечним рішенням у галузі замкових технологій.
 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *