Система контролю доступу на ПАТ «Подільський цемент»

Кожна організація, що утримує на своєму балансі велику кількість об’єктів, які вимагають особливих умов безпеки або ж матеріальних цінностей, дорогого обладнання, майна, яке має розгалужену інфраструктуру – потребує надійного захисту та повномасштабної системи контролю. Саме тому багато вітчизняних підприємств (банки, клініки, заводи, фабрики та ін.) сьогодні все частіше стають активними користувачами системи контролю доступу (СКД), що успішно встановлюється спеціалістами мережі магазинів «ЛоксМайстер».
Нещодавно до керівництва магазину «ЛоксМайстер Буковина» звернулися представники ПАТ «Подільський цемент» з проханням розробити, встановити та ввести в експлуатацію систему контролю доступу для приміщень та будівель. ПАТ «Подільський цемент» має приватну лабораторію бетонів, де проводяться складні науково-лабораторні роботи та зберігається дороге обладнання, тому керівництво підприємства вирішило обмежити та оптимізувати доступ до об’єкту, підсиливши захист та безпеку.
Лінія контролю СКД на сьогоднішній день являється найновітнішим досягненням в області автоматизованих систем безпеки. Ця багатофункціональна мережа поєднує майже всі периферійні приміщення та дозволяє централізовано скеровувати можливість доступу: наприклад, у вказаний для цього час або для спеціально уповноважених осіб. Окрім цього, система контролю доступу (СКД) дозволяє проводити моніторинг кількості та частоти відвідування, що значно полегшує облік робочого часу. Для кожного працівника підприємства розроблено спеціальну пластикову картку доступу, що унеможливить потрапляння до приміщень сторонніх людей. Керівництво підприємства може використовувати СКД, як доповнення до вже існуючої загальної системи безпеки або ж встановити її в режимі самостійного функціонування.
 
Основну систему СКД фахівці «ЛоксМайстер Буковина» укомплектували наступними механізмами та устаткуванням: електрозащіпки EFF EFF® (Ефф Ефф) E7E виробництва Німеччини, дотягувачі RYOBI® (Ріобі) японського виробництва, чеська фурнітура ROSTEX® (Ростекс), контролер ROSSLARE® (Рослер) ізраїльського виробництва. Також спеціалістами «ЛоксМайстра» було обачливо встановлено блок безперебійного живлення, який дозволить системі працювати при відсутності електроенергії.
Керівництво ПАТ «Подільський цемент» вирішило звернутися до буковинських локсмайстрів з огляду на високі показники діяльності компанії та схвальні відгуки багатьох клієнтів. Спеціалісти «ЛоксМайстер» традиційно використовують комплексний підхід у наданні послуг. Встановлені системи контролю доступу (СКД) не тільки професійно адаптовані у загальну інфраструктуру підприємства, але й можуть обслуговуватися фахівцями у подальшому, коли виникне потреба у оновленні або заміні певних елементів.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *