Система “Майстер-Ключ” на платформі ABLOY® NOVEL – вперше для першого!

Спеціалістами мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® було встановлено першу в Україні систему "Майстер-Ключ" на платформі ABLOY® NOVEL (аблой). Збірку цієї системи, яка об’єднала 122 циліндри стандарту DIN, здійснювали партнери мережі ЛоксМайстер® – спеціалісти сервісного центру компанії SPV Company Ltd..

Систему "Майстер-Ключ" на платформі ABLOY® NOVEL (аблой) було розроблено для першого в нашій країні будівельного супермаркету формату DIY (від англ. Do It Yourself — «Зроби це сам») LEROY MERLIN.

  

LEROY MERLIN є третьою за обсягами продажів у Європі мережею супермаркетів для будівництва та обробки та включає в себе 183 гіпермаркети формату DIY, 107 середніх та малих магазинів та 18 діскаунтерів у країнах Європи. До того ж, зазначена мережа входить в групу компаній ADEO – четверту в світі за обсягами продажів мережу магазинів формату "Зроби Сам".

Завдяки використанню продукції провідних світових виробників та багаторічному досвіду, мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® завжди готова оперативно розробити та виготовити систему «Майстер-Ключ» будь-якої складності з великою кількістю замків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *